Hakkımızda

24.06.2003 tarihinde Doğa Bahçe Aletleri Tic. Ltd. Şti. olarak yola çıkan firmamız, her geçen gün büyüyerek yoluna devam etmektedir.

Bu yolculukta bize destek veren siz değerli müşterilerimizle burada buluşmaktan kıvanç duyuyoruz.

Doğa Bahçe Aletleri Tic. Ltd. Şti, Türkiye’nin dört bir yanına yayılan geniş pazarlama ağı ve dinamik kadrosu ile yurtiçi ve yurtdışındaki sektörel yenilikleri sizlere uygun fiyatla ve doğru zamanda sunmayı ilke edinmiştir.

Motorlu bahçe aletleri yedek parçaları alanında sektörün önde gelen firmaları arasında yer alan Doğa Bahçe Aletleri Tic. Ltd. Şti., güveniniz ve desteğinizle her geçen gün ürün yelpazesini genişletmekte ve pazar payını artırmaktadır.

Sizlerin haklı beğenisini kazanan markalarımızdan ROLLTOP, NEWWEST, FALCON SILVER ve STARGRY gibi bir çok markayı pazara kazandırmış ve kaliteden ödün vermeden marka imajı yaratma konusunda başarılı bir örnek oluşturmuş olan Doğa Bahçe Aletleri Tic. Ltd. Şti., gerek dönemsel kampanyalar düzenleyerek, gerekse müşterilerini birebir bilgilendirerek, her daim siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmayı amaçlamaktadır.

İstikrarlı çalışmalarımız ve beğeniniz, siz değerli müşterilerimizin ve kıymetli çalışanlarımızın başarısıdır. Teşekkürler!

Saygılarımızla,

Doğa Bahçe Aletleri Tic. Ltd. Şti.